Ak Gençlik ve Spor Kulübü

Ziya AK Blog sayfası

AK Gençlik ve Spor Kulübü

ziyaak1 ak geçlik spor kulübü yönitim kurulu

Ziya Ak

Hoca | Antrenör | Hakem

Burada sizlerle tecrübelerimi paylaşmaya çalaşacağım.

.

1979 konya dogumlu aslen aksaray eskil nüfüsüna kayıtlı ziya ak ilk ögrenimini konya feritpaşa ilk okulunda , orta ve lise ögrenimini konya imam hatip lisesinde  ve ünüversite ögrenimini anadolu üniverstesi iktisat fakültesi kamu yönetimi Bölümünde tamamlamıştır.

Ziya AK 1989 da (10 yaşında ) Taekwan-do ile spora başlamış ve Taekwan-do, Kickboks, Boks, Muay thai ve dağcılık sporlarını yapmış bu branşlarada il, bölge, türkiye, resmi ve özelmaçlarda ve akdeniz oyunlarında konya’ya birçok dereceler ve şampyonluklar getirmiş ve konya’yı  eniyi şekilde temsil etmeye çalışmıştır.

Halen bu branşlarda Antrenör, Hakem ve Sporcu olarak devam etmekte dağcılıkta ise egitim kamplarına katılmış arama kurtarma elamanı olarak egitim almıştır.

Ziya AK şu an 1989 dan beri sporcusu oldugu Konya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünde  Antrenör  olarak görev yapmaktadır.

Ak Gençlik ve Spor Kulübünün web sayfası bb Ajansın Sponsorluğu ve katkılarıyla yayına girmiştir. Sayfamız Yayında. Kurumsal kimlik çalışması, Web yazılım, Fotoğraf, Tanıtım filmi, Tanıtım intorsu, Endüstriyel fotoğraf, Cast, Model ajans, Seslendirme, Dublaj, Grafik tasarım Çayyolu Çankaya ANKARA bilgi@bbajans.com | 0312 580 5 480